róża róża

Instrukcja postępowania przy zamówieniu bukietu z dowozem pod wskazany adres na terenie ciechanowa

Dostarczamy bukiety pod wskazany adres na terenie Ciechanowa. Bukiety te dostarczamy od kwoty 50 zł . W dni takie jak np. Dzień Babci, Dzień Matki, Dzień Kobiet, Walentynki itd., kiedy tych dowozów jest duża ilość, dostarczamy je od kwoty 80 zł i nie wysyłamy zdjęć tych bukietów, ponieważ jest to fizycznie i technicznie nie możliwe. W takie dni zakres godzinowy dostawy jest tylko orientacyjny i zastrzegamy sobie prawo do możliwości dostarczenia bukietu w ciągu całego dnia.

Jeśli chcesz zamówić taki bukiet, postępuj zgodnie ze wskazówkami poniżej:

  • Wyślij przelew na nasze konto bankowe (nr konta w zakładce Dostawa kwiatów) na kwotę, za jaką ma być dostarczony ten bukiet. Wygeneruj elektroniczne potwierdzenie z banku z klauzulą, że jest to dokument wygenerowanego elektronicznie potwierdzenia przelewu przekazanego do realizacji ( na podst. Art. 7 Ustawy Prawo Bankowe) i podepnij go do e-maila. Wówczas nie musimy czekać na fizyczny wpływ przelewu na nasze konto. Pamiętaj !!! – nie wyjeżdżamy z bukietem bez otrzymanego potwierdzenia przelewu lub wpływu należności na nasze konto bankowe.
  • Wyślij e-mail na adres: kwiaciarnia.roza@op.pl. W e-mailu napisz dla kogo jest przeznaczony bukiet, datę dostawy, zakres godzinowy dostawy (min. 2 godz.), adres dostawy, numer telefonu kontaktowego do Siebie i do osoby obdarowywanej, treść ewentualnego bileciku. Napisz również jak mniej więcej ma wyglądać ten bukiet. Jeśli chcesz, to możesz również zdać się na nas przy wyborze kwiatów, podając jedynie kolorystykę bukietu.
  • Upewnij się, że wiadomość z Twoim zamówieniem do nas dotarła dzwoniąc pod nr tel. 604-071-775

Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - nie wysyłaj do nas wiadomości! Koniecznie zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.